טנקי אונליין


אז מה זה בעצם טנקי אונליין?
המשחק, הוא בעצם משחק פלאש הזמין לכל סוגי הדפדפנים בהם מותקן קורא פלאש. דמיינו עולם שבמקום בני אדם חיים טנקים - קטנים יותר, גדולים יותר, בצבעים שונים עם צריחים המשגרים יריות שונות. מטרתכם כשחקנים היא להיות הטנק הטוב ביותר, לשפר אותו ולעלות דרגות ככל האפשר. המשחק מבוסס חדרים ז"א שתוכלו לפתוח או להיכנס לחדרים קיימים הבנויים ממפות ומודים שונות ומגוונים (ממש כמו בקונטר סטרייק ומשחקים בסגנון). לאחר שנכנסתם לחדר בעצם תיכנסו למלחמה מרובת משתתפים אמיתיים מרשתות אינטרנט אחרות.

איך מנצחים בקרב?
המשחק מגוון מאוד, ומאפשר לכם לבחור בין מספר מודים (מצבי משחק) בהם מטרת השחקנים היא שונה. מודים לדוגמה:

  • דגל - מוד קבוצתי המתחלק לשתי קבוצות, מטרת כל קבוצה היא לשמור על הדגל שלה ובמקביל להצליח לגנוב את הדגל של הקבוצה היריבה.
  • סינגל - מוד יחיד, בו כל שחקן דואג לעצמו, ז"א כולם נגד כולם. השחקן שהורג הכי הרבה ונפסל הכי פחות במהלך הזמן המוקצב מנצח.
  • קבוצות - מוד קבוצתי, המתחלק לשתי קבוצות, דומה לסינגל אך כאן כל קבוצה צריכה להרוג כמה שיותר ולהיפסל כמה שפחות בזמן המוקצב והקבוצה עם החישוב הכולל הגבוה מנצחת.

עם חווית הקרב המהנה בטירוף, קיימת הנאה נוספת במשחק בה מעבר לקרב עצמו תוכלו לעצב ולשדרג את הטנק שלכם באמצעות קריסטלים. אותם תוכלו להשיג במהלך הקרבות, מילוי משימות יומיות וקנייה באמצעות כרטיס אשראי. ותוכלו להשתמש בהם עבור רכישת סקינים לטנק, צריחים מגוונים המוציאים יריות מסוגים שונים (כגון לייזר, פצצות, צרורות...) בסיסי טנקים (לכל טנק יש בסיס, עם יתרונות וחיסרונות) וכמובן אספקה הגורמת לטנק שלכם לתפקד טוב יותר למשך זמן קצר (שיפור עוצמה \ מהירות \ הגנה).
בלוג טנקי אונליין הוא אתר מעריצים בלבד המנוהל על ידי עולם הפיקסלים.